Novinky

22. 6.   Ria si zvyká na život v nové domácnosti a začíná s ní být čím dál větší sranda. S jízdou v autě nemá problém, takže zkoumání okolí a výletům k vodě nám nic nebrání.
 
 
první pobyt u vody si vyložěně užívala
 
Shadow a jeho máma Amanda
 
skvělá dvojka - Ria a Blackie
 
nejdřív "prasátko" a pak hezky čistý pejsek - prostě Blue
 
Aimee a Shadow
 
 
12. 6.   Naše smečka se rozrostla o dalšího člena. Vítej doma Rio, ať jsi s námi šťastná. 
 
 
 
22. 5.   Náš první odchov, náš rozmazlený jedináček Aimee slaví dnes 10 let. Holčičko moje jeidné co si přeji, ať jsi zdravá a stále tak energická a praštěná jako do teď. O ten zbytek se ti postaráme.
 
 
 
19. 5.   Dneska slaví zlaťáčci z našeho externího vrhu "D" své páté narozeniny. Strašně rychle to utíká. Přejeme vám hlavně ať jste zdraví, šťastní ve svých rodinách a máte spoustu času na provádění lumpáren.
 
Danny "Barney"
 
 
18. 5.   Dneska slaví zlaťáčci z vrhu "C" své šesté narozeniny. Zlatíčka všechno nejlepší k narozeninám, hlavně ať jse zdraví, šťastní a spokojení.
 
Cairo
 
 
2. 5.   I letos jsme využili skvělou možnost navštívit kvetoucí sady.
 
Amanda 11,5 roku
 
Aimee 10 let
 
kdo zná Aimee ví, že takhle ji může vidět nejčastěji
 
Blue 8,5 roku
 
Blackie 4 roky
 
Shadow 8,5 roku
 
 
13. 4.   Naše flatí slečny z vrhu "B" dnes slaví čtvrté narozeniny. Briuško, Sheilinko a Blackie přejeme vám všechno nejlepší. Hlavně ať jste holky zdravé a můžete si užívat dál svůj úžasný život plný flatích lumpáren.
 
Brie
 
Sheilie
 
Blackie
 
 
11. 4.   Vycházky posledních dnů nebyly úplně v jarním počasí.
 
Blackie je pořád stejný magor, ale zároveň velký mazlík
 
Amanda už má přes 11 let, ale naštěstí její kondice jí stále dovoluje užívat si vycházky naplno
 
Blue
 
Aimee
 
Shadow
 
 
10. 4.   Štěňátka už mají šest týdnů a vyrůstají z nich pěkní flatí raubíři. Je jich všude plno a u průzkumu domu a zahrady nevynechají žádný kout.
Jedna fenečka čeká na svoji rodinu.
Štěňátka mají svá jména. Kluci jsou: Caleb, Cedric, Colorado a Conall. Holky: Carina, Cassiopeia, Ciri a Claire.
 
Caleb a Cedric
 
Collorado a Conall
 
Carina a Cassiopeia
 
Ciri a Claire
 
 
27. 2.   Sheila se stala maminkou. Máme 8 štěňátek. 4 fenečky a 4 pejsky. 2 kluci jsou volní. Pro více informací můžete kontaktovat přímo majitelku Sheily Báru Sukovou na tel. 728 876 528 a na emailu barbova.sukova@volny.cz
 
 
27. 1.   Na naši stanici bude zapsaný vrh flatíků. Bude se jednat o vrh "C". Maminkou se na konci února stane náš odchov Sheila (Bianca Jackie´s dream). Tatínkem Princ (No Doubt Oasis of Peace).
Pro více informací kontaktujte majitelku Sheily Báru Sukovou  na tel. 728 876 528 nebo na emailu barbora.sukova@volny.cz